HIPERION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HIPERION

Samo opušteno i budi ono što jesi
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava..

Ići dole 
+7
Maaaja
djura
Wookie
Brenda Sterling
mirjana
CRNI
Natassa
11 posters
AutorPoruka
Natassa

Natassa


Broj poruka : 1581
Datum upisa : 14.11.2007

Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. Empty
PočaljiNaslov: Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava..   Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. EmptySub Nov 17, 2007 1:08 am

Da li ste za izbcivanje ova dva prdmeta iz skola ili volite sto su uvedeni? Da cujem vasa misljenja!
Ili ste mozda da se ukine srednjoskolcima, a ostavi kao redovna nastava osnovcima???

p.s . to u "moje vreme" nije bilo i .. mogu da konstatujem "steta" ..

Moje dete ide na Versku nastavu i .. prezadovoljna sam..
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
BLEK
BLEK
CRNI


Muški
Broj poruka : 17737
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.11.2007

Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava..   Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. EmptyNed Nov 18, 2007 4:42 pm

I moje dete ide na versku nastavu ...Mada što se mene tiče to nije potrebno
Nazad na vrh Ići dole
http://nesalomivi.smfforfree3.com/index.php?action=forum
mirjana

mirjana


Ženski
Broj poruka : 26
Godina : 45
Location : VOJVODINA!!!
Datum upisa : 11.12.2007

Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava..   Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. EmptyNed Dec 16, 2007 9:51 pm

u principu, nije loše pohađati tu nastavu. ali, deca su danas toliko opterećena raznim glupostima koje se uče u školi...da nije toga, onda ova dva predmeta ne bi predstavljala teret...
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

Brenda Sterling


Broj poruka : 468
Datum upisa : 18.01.2008

Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava..   Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. EmptyPon Jan 21, 2008 1:19 am

Prvenstveno bih volela da deci izbace gomilu nekog nepotrebnog gradiva,udzbenici bi trebali da budu sazetiji,pristupacnije napisani.
Nemam nista protiv gradjanskog i veronauke,mislim da klinci na tim casovima mogu puno da nauce.
Ja sam imala domacinstvo i PPZ. Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. 439592
Nazad na vrh Ići dole
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava..   Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. EmptyPon Jan 21, 2008 6:24 am

Ja sam za ukidanje tog sranja ! kad se setim kad su nam to uveli u srednjoj 8 casova i onda slag na tortu veronauka ili gradjansko ... zajebite to ko hoce nek ide a nek ide u crkvu i nek uci a ovo gradjansko pa ako te roditelji ne nauce nece ni neki tamo debili od sociologa
Nazad na vrh Ići dole
djura

djura


Broj poruka : 210
Datum upisa : 07.01.2008

Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava..   Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. EmptyPon Jan 21, 2008 1:41 pm

ja sam za izbacivanje i potpuno slazem se kolezom alkosem od gore , ko hoce da uci veronauku treba da ide u crkvu ,a gradjansko ionako mora iz kuce da dolazi inace nema leba od toga .
Nazad na vrh Ići dole
Maaaja

Maaaja


Broj poruka : 105
Location : Novi Sad
Datum upisa : 03.12.2007

Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava..   Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. EmptyUto Jan 22, 2008 11:43 pm

E pa problem je upravo u tome sto deca iz kuce donose sve manje vaspitanja.Roditelji su prezauzeti da se bave verskim ili kulturnim uzdizanjem svoje dece.Ovo govorim jer sve to gledam svaki dan.
Definitivno sam za versko ili gradjansko vaspitanje,jer deca ionako nisu na tim casovima opterecena ocenama a svakako mogu da nauce samo pozitivne stvari.
Nazad na vrh Ići dole
Erzebet

Erzebet


Broj poruka : 54
Datum upisa : 07.01.2008

Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava..   Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. EmptyPon Mar 03, 2008 4:16 pm

Gradjansko vaspitanje jer su deca totalno nevaspitana i napustena!
Nazad na vrh Ići dole
Maksa

Maksa


Broj poruka : 220
Godina : 50
Location : Pozarevac
Datum upisa : 20.12.2007

Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava..   Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. EmptyUto Mar 04, 2008 10:25 pm

i ja sam za to...deca jesu nevaspitana, jer dolaze od nevaspitanih roditelja...za sve je kriv Slobodan Miosevic i srozavanja moralnih vrednosti za vreme njegove vladavine...
a kriva je i televizija, sto pusta sve i svasta samo da bi namakla gledanost...
DOLE POSLEDICE CHOBANOVE VRZMARIJE.... I DOLE MUZICKI UREDNICI TV-A, RADIJA I OSTALIH MEDIJA (ako sam ih preskocio)!!!
UA PEDERI, UUAA MAMICU VA J....!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sirena
Razbijačica
Sirena


Broj poruka : 4829
Godina : 28
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava..   Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. EmptyUto Mar 04, 2008 10:41 pm

A Grand sou ne pominjes kao krivce? Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. 787960
Nazad na vrh Ići dole
Erzebet

Erzebet


Broj poruka : 54
Datum upisa : 07.01.2008

Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava..   Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. EmptySre Mar 05, 2008 12:04 am

Vise ima krivaca nego pravaca..
Nazad na vrh Ići dole
Natassa

Natassa


Broj poruka : 1581
Datum upisa : 14.11.2007

Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava..   Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. EmptySre Mar 05, 2008 12:09 am

Sirena ::
A Grand sou ne pominjes kao krivce? Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. 787960


B R A V O !!! Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. 529547 Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. 529547 Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. 83669
Nazad na vrh Ići dole
Provokator




Broj poruka : 249
Godina : 42
Location : Sarajevo
Datum upisa : 14.11.2007

Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava..   Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. EmptySre Mar 05, 2008 2:45 am

matorci pustite decu da se zabavljaju.. Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. 327118
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava..   Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava.. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gradjansko vaspitanje ili Verska nastava..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HIPERION :: DRUŠTVO :: OBRAZOVANJE-
Skoči na: