HIPERION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HIPERION

Samo opušteno i budi ono što jesi
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Struja

Ići dole 
AutorPoruka
terrible

terrible


Muški
Broj poruka : 156
Godina : 38
Location : Pula
Datum upisa : 27.08.2008

Struja Empty
PočaljiNaslov: Struja   Struja EmptyPon Sep 01, 2008 1:17 pm

Dakle pošto vidim da je crni gazda i da ako ja ne otvorim topic, neće ga ni biti...

Struja... daklem širok pojam. Možemo ovde da svrstamo mnogo tipova i podvrsta sem što ću ja da napravim najpravedniju podelu.

-Techno
-House
-Trance

dalo bi se razglabati i srati oko toga ali svi će se složiti kako je ovo najjednostavnija podela...

Jeste da se s vremenom i ta glazba menjala i da je današnji trance nešto sasvim drugo u odnosu na 10 godina ranije...

ako mi gazda dozvoli volio bih ovde postati neke setove, dakle isključivo setove sa raznih internet radija, ne autorsku muziku... za to ćemo sve preko pp-a rešavati...

Ako se uspijem odvaliti dovoljno i nađem vremena, napisaću i kratku povijest struje, od samih početaka tamo negde 80-ih, preko ekspanzije hemije i početaka raveova pa sve do današnjih dana kada je struja doslovno postala mainstream scena i kada se faktički izgubila ona nekadašnja bit...

dotada budite mi dobri, veseli i pametni i ne zaboravite...

PLUR...
Nazad na vrh Ići dole
 
Struja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HIPERION :: KULTURA I UMETNOST :: MUZIKA-
Skoči na: