HIPERION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HIPERION

Samo opušteno i budi ono što jesi
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Privatni ili drzavni faks?

Ići dole 
+5
djura
Wookie
vedrana_zg
Sirena
Natassa
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Natassa

Natassa


Broj poruka : 1581
Datum upisa : 14.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptySub Nov 17, 2007 1:10 am

Sta je bolje, sta je brze zavrsiti, mogucnosti, slicnosti, razlike, vas izbor je..?
Nazad na vrh Ići dole
Sirena
Razbijačica
Sirena


Broj poruka : 4829
Godina : 29
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptySub Nov 17, 2007 2:23 am

Ja studiram drzavni!
Ali mislim da ce privatnio biti sve bolji, organizovaniji, sa vise mogucnosi od drzavnog! Tamo su profesori ljubazniji i vise ti izlaze u susret!
Nazad na vrh Ići dole
Natassa

Natassa


Broj poruka : 1581
Datum upisa : 14.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptySub Nov 17, 2007 2:28 am

hmm da, pa razumljivo da su bolji i izlaze u susret kad ih "nenormalno placas"... bar ovde kod nas.. privatni fakulteti .... strasno.. .. .... .. da ne komentarisem dalje...
Nazad na vrh Ići dole
vedrana_zg
Srce foruma
Srce foruma



Ženski
Broj poruka : 11516
Godina : 44
Location : Zagreb
Datum upisa : 14.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptySub Nov 17, 2007 5:45 am

zavrsila sam drzavni, postdiplomski na privatnom - privatni definitivno. tamo si siguran da neces dobiti cir na zelucu Laughing
Nazad na vrh Ići dole
vedrana_zg
Srce foruma
Srce foruma



Ženski
Broj poruka : 11516
Godina : 44
Location : Zagreb
Datum upisa : 14.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptyČet Dec 27, 2007 12:21 am

Natassa ::
hmm da, pa razumljivo da su bolji i izlaze u susret kad ih "nenormalno placas"... bar ovde kod nas.. privatni fakulteti .... strasno.. .. .... .. da ne komentarisem dalje...



istina, placas - ali isto tako za tu cijenu dobivas dosta. kod nas se placaju i drzavni fakulteti osim onih koji su preko veze ili iskljucivo 5.0 u gimnazijama i srednjim skolama, a ono sto dobijes nakon tog faksa je uvrstavanje na listu nezaposlenih.
kod nas vecina privatnih fakulteta garantira zaposlenje.
Nazad na vrh Ići dole
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptyPon Jan 21, 2008 6:28 am

Ja ne kontam u kom svetu ova natasa svetu zivi ali privatni fakulteti su cak jeftiniji od nekih drzavnih ...
Nazad na vrh Ići dole
djura

djura


Broj poruka : 210
Datum upisa : 07.01.2008

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptyPon Jan 21, 2008 1:38 pm

Bolji su drzavni kod nas jos uvek i malo ali samo malo su jos uvek jeftiniji al se te razlike sve vise brisu i sto je jos vaznije privatni su laksi pa sam se i ja za to opredelio Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sirena
Razbijačica
Sirena


Broj poruka : 4829
Godina : 29
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptyPon Jan 21, 2008 3:42 pm

Tacno je da ima privatnih fakulteta koji su jeftiniji od drzavnih!

Ni drzavni, ni privatni fakulteti nisu jeftini(pogotovu stomatologija i arhitektura) , ali hvala Bogu, ja sam na budzetu pa ne placam! Privatni ili drzavni faks? 83669
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
BLEK
BLEK
CRNI


Muški
Broj poruka : 17737
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptyPon Jan 21, 2008 10:13 pm

Da vas jebem pismene Privatni ili drzavni faks? 787960
Nazad na vrh Ići dole
http://nesalomivi.smfforfree3.com/index.php?action=forum
Maaaja

Maaaja


Broj poruka : 105
Location : Novi Sad
Datum upisa : 03.12.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptyUto Jan 22, 2008 11:32 pm

Crni,jel ti to menjas Nerza,aa?:))))
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
BLEK
BLEK
CRNI


Muški
Broj poruka : 17737
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptyUto Jan 22, 2008 11:35 pm

Ma ja to drugarski nisam ništa loše mislio Privatni ili drzavni faks? 787960
Nazad na vrh Ići dole
http://nesalomivi.smfforfree3.com/index.php?action=forum
Maaaja

Maaaja


Broj poruka : 105
Location : Novi Sad
Datum upisa : 03.12.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptySre Jan 23, 2008 12:03 am

Ma naravno,nemo' se strecas:))

I...reci ti meni sta ti mislis o datoj temi?Ja mislim da bi mogli malo zustrije da otvorimo ovu diskusiju:))))))
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
BLEK
BLEK
CRNI


Muški
Broj poruka : 17737
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptySre Jan 23, 2008 12:10 am

Pa i ja mislim da je bolje privatana varijanta ...Sad jebiga to je i skuplja varijanta ...I teško koji roditelj može to da priušti svom detetu u srbiji
Nazad na vrh Ići dole
http://nesalomivi.smfforfree3.com/index.php?action=forum
Maaaja

Maaaja


Broj poruka : 105
Location : Novi Sad
Datum upisa : 03.12.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptySre Jan 23, 2008 12:15 am

Hehehe vid' njega sto se uozbiljio,a ja se salila:))))
'Bem li ga sta je bolje,nisam isla na privatni:)
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
BLEK
BLEK
CRNI


Muški
Broj poruka : 17737
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptySre Jan 23, 2008 12:16 am

Axa ..onda ok Privatni ili drzavni faks? 787960
Nazad na vrh Ići dole
http://nesalomivi.smfforfree3.com/index.php?action=forum
Bela

Bela


Ženski
Broj poruka : 291
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptyNed Feb 24, 2008 11:55 am

CRNI ::
Pa i ja mislim da je bolje privatana varijanta ...Sad jebiga to je i skuplja varijanta ...I teško koji roditelj može to da priušti svom detetu u srbiji
na privatnim fakultetima ispit je u obliku testa,daju ti 20 pitanja na zaokruzivanje...dok ja na mom faxu (drzavni) moram da se raspisem na najmanje 6 stranica Privatni ili drzavni faks? 650815

Ali ipak,po meni je bolji drzavni Privatni ili drzavni faks? 0782
Nazad na vrh Ići dole
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptyNed Feb 24, 2008 4:58 pm

Bela ::
CRNI ::
Pa i ja mislim da je bolje privatana varijanta ...Sad jebiga to je i skuplja varijanta ...I teško koji roditelj može to da priušti svom detetu u srbiji
na privatnim fakultetima ispit je u obliku testa,daju ti 20 pitanja na zaokruzivanje...dok ja na mom faxu (drzavni) moram da se raspisem na najmanje 6 stranica Privatni ili drzavni faks? 650815

Ali ipak,po meni je bolji drzavni Privatni ili drzavni faks? 0782
ne pricaj gluposti ! isto je sve ko i na drzavnim ako ne i teze! a npr turizam drzavni stvarno ima ispite na zaokruzivanje
Nazad na vrh Ići dole
Sirena
Razbijačica
Sirena


Broj poruka : 4829
Godina : 29
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptyNed Feb 24, 2008 10:27 pm

Ja najvise mrzim te ispite u vidu testova na zaokruzivanje! Pogotovu kada postoje negativni poeni, a svi ponudjeni odgovori su toliko slicni jedni drugima!
Nazad na vrh Ići dole
Bela

Bela


Ženski
Broj poruka : 291
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptySub Apr 05, 2008 12:21 pm

Na Filozofskom pao plafon,u ucionici gde imam Engleski Privatni ili drzavni faks? 17102 ....to ti je drzavni fax Privatni ili drzavni faks? 56614 Privatni ili drzavni faks? 523814
Nazad na vrh Ići dole
Sirena
Razbijačica
Sirena


Broj poruka : 4829
Godina : 29
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptySub Apr 05, 2008 8:19 pm

Znam, videla sam na TV, uzas! Privatni ili drzavni faks? 787960
Nazad na vrh Ići dole
Bela

Bela


Ženski
Broj poruka : 291
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptyNed Apr 06, 2008 4:00 pm

da je samo pao u ponedeljak,a ne u utorak... Shocked Privatni ili drzavni faks? 523814
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
BLEK
BLEK
CRNI


Muški
Broj poruka : 17737
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptyNed Apr 13, 2008 1:33 pm

Ovo je tema obrazovanje a ne građavinstvo Privatni ili drzavni faks? 787960
Nazad na vrh Ići dole
http://nesalomivi.smfforfree3.com/index.php?action=forum
Sirena
Razbijačica
Sirena


Broj poruka : 4829
Godina : 29
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptyNed Apr 13, 2008 2:18 pm

Pa i drzimo se teme..pricamo kako je Beli obrazovanje trenutno u autu zbog elementarnih nepogoda! Privatni ili drzavni faks? 787960
Nazad na vrh Ići dole
vedrana_zg
Srce foruma
Srce foruma



Ženski
Broj poruka : 11516
Godina : 44
Location : Zagreb
Datum upisa : 14.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptyNed Apr 13, 2008 2:34 pm

urušavanje stropova, kante zbog prokišnjavanja na hodnicima....ebiga, sve je to tema jer je surova realnost vecine drzavnih fakulteta Privatni ili drzavni faks? 787960
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
BLEK
BLEK
CRNI


Muški
Broj poruka : 17737
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.11.2007

Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? EmptyUto Apr 15, 2008 7:55 am

Čari školovanja Privatni ili drzavni faks? 787960
Nazad na vrh Ići dole
http://nesalomivi.smfforfree3.com/index.php?action=forum
Sponsored content





Privatni ili drzavni faks? Empty
PočaljiNaslov: Re: Privatni ili drzavni faks?   Privatni ili drzavni faks? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Privatni ili drzavni faks?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HIPERION :: DRUŠTVO :: OBRAZOVANJE-
Skoči na: