HIPERION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HIPERION

Samo opušteno i budi ono što jesi
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ljudska osecanja

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Bela

Bela


Ženski
Broj poruka : 291
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Ljudska osecanja Empty
PočaljiNaslov: Ljudska osecanja   Ljudska osecanja EmptySre Nov 21, 2007 11:40 pm

Svi mi imamo prijatelje. (Bar se nadam.) A zasto smo zavoleli bas te ljude? Kako su nam postali bliski? Svojim postupcima? Svojim navikama koje se podudaraju sa nasim? Istovetnim interesovanjima? Ili su nas spojile zivotne situacije?

Sta je sa clanovima porodice? Zasto su nam ti ljudi bliski? Vec rodjenjem osecamo urodjenu bliskost prema majci ili se to stvara tokom odrastanja vec od najranijih iskustava i dodira sa svetom?

Sta je sa osobama koje su nam drage... Ali DRAGE... ??? Da li je to samo hemija?

Kakve se to veze stvaraju u nasem mozgu kao organu???
:) :) :)


Poslednji izmenio dana Sre Nov 21, 2007 11:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Bela

Bela


Ženski
Broj poruka : 291
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Ljudska osecanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljudska osecanja   Ljudska osecanja EmptySre Nov 21, 2007 11:42 pm

Ja mislim da se ljubav i postovanje mora zasluziti. Uzmite primer male dece...
ono ce te se prvo kloniti, ali ako budes pazljiv i strpljiv i pre svege dobar sa njim ono ce te zavoleti. Sa nekim smo bliski zato sto je nama slican po karakteru. Ne mora imati ista ineresovanja.
Nazad na vrh Ići dole
Sirena
Razbijačica
Sirena


Broj poruka : 4829
Godina : 28
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Ljudska osecanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljudska osecanja   Ljudska osecanja EmptyPet Nov 23, 2007 6:16 pm

Programirani smo tako, sve je to u nasoj podsvesti !

Ne slazem se da smo s nekim bliski zato sto je nama slican po karakteru! Postoje ljudi koji su mi bliski, a potpuno razlicite karakterne crte imaju nego sto ja imam!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ljudska osecanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljudska osecanja   Ljudska osecanja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ljudska osecanja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Beogradski centar za ljudska prava

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HIPERION :: ŽIVOT :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: