HIPERION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HIPERION

Samo opušteno i budi ono što jesi
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 SMS poruke

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Natassa

Natassa


Broj poruka : 1581
Datum upisa : 14.11.2007

SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: SMS poruke   SMS poruke EmptySub Dec 01, 2007 11:28 pm

PAZNJA! Ova poruka prenosi srecu i dobro raspolozenje! Dakle, makar na trenutak uzivaj u osecaju da neko uvek misli na tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Natassa

Natassa


Broj poruka : 1581
Datum upisa : 14.11.2007

SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS poruke   SMS poruke EmptySub Dec 01, 2007 11:30 pm

UPOZORENJE!Nocas ce se desiti zlocin iz strasti! VREME:oko ponoci. ZRTVA:ti. MESTO:tvoj krevet. POCINITELJ:nek ostane mala tajna do veceras! :)
Nazad na vrh Ići dole
m-girl-92

m-girl-92


Broj poruka : 26
Datum upisa : 11.02.2008

SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS poruke   SMS poruke EmptyPet Mar 07, 2008 5:11 pm

Seti se da NEKO,a ne SVAKO.....da NEGDE,a ne SVUGDE......da ZAUVEK,a ne NIKAD....da NAMERNO,a ne SLUCAJNO.......da ISKRENO,a ne LAZNO......misli na TEBE!!!!!

Kada bi s neba, svaki put kad pomislim na tebe, pala po jedna zvezda, masec bi odavno sijao sam!

Zelis li telo na telo pritisnuti??Vreli dah osetiti?Razlicite poze doziveti?Ulaziti,izlaziti?Od napred,pozadi?Da li zelis???Onda udji u autobus
Nazad na vrh Ići dole
CRNKA

CRNKA


Broj poruka : 3376
Datum upisa : 14.11.2007

SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS poruke   SMS poruke EmptyPon Maj 19, 2008 8:23 pm

Zivot je lep kada se ziveti zna,zato uzmi sve sto ti da .Sreca je kratka a zivis zbog nje,netrazi suvise i dobit ces sve!



Tvoja je LJUBAV je kao potok sto iz raja tece, zbog TEBE je moj zivot pun Srece.... Saljem ti POLJUBAC sladji od meda.... ti si ono sto meni u zivotu TREBA....!!!!







Kad sklopis oci svoje, ja cu doci zlato moje, da te ljubim, da te mazim, da te cijele noci pazim, da te cuvam od svih zala jer te volim sreco moja mala!



Cimanje vodi do dopisivanja, dopisivanje do sastanka, sastanak do poljubca, poljubac do mazenja do vodjenja ljubavi !!!!!! Pa jesi li za CimanjE



Sunce je odavno potonulo na zapad,noc sada saraju zvjezdane boje,saljem ti vjetrom tihi saput:SLATKO MI PAJKI PILE MOJE!!! ...
Nazad na vrh Ići dole
CRNKA

CRNKA


Broj poruka : 3376
Datum upisa : 14.11.2007

SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS poruke   SMS poruke EmptyPon Maj 19, 2008 8:23 pm

Ako te razocara ljubav seti se da ih je bilo puno ,ako te razocaraju ljudi seti se ima ih mnogo,AKO TE RAZOCARAM JA ....PROBUDI SE JER SIGURNO SANJAS
Nazad na vrh Ići dole
CRNKA

CRNKA


Broj poruka : 3376
Datum upisa : 14.11.2007

SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS poruke   SMS poruke EmptyPon Maj 19, 2008 8:24 pm

Znala sam da cu te voleti,ali ne tako jako.....znala sam da ces otici ,ali ne tako brzo....znala sam da cu te pamtiti ,ali ne tako dugo...



Naucicu vetar da me miluje ,cvece da mirise na tebe ,zvezde da sijaju kao tvoje oci i tada ces biti svuda oko mene i neces mi nedostajati kao ovog trena...



Pruzicu ti ruku ,kad osetis samocu,pruzicu ti zagrljaj ,kad osetis hladnocu ....za svaki tvoj bol pronaci cu lek, onaj pravi prijatelj bicu ti zauvek..
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
BLEK
BLEK
CRNI


Muški
Broj poruka : 17737
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.11.2007

SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS poruke   SMS poruke EmptySub Maj 24, 2008 11:40 am

Jebo te kakve vi poruke dobijate SMS poruke 787960
Nazad na vrh Ići dole
http://nesalomivi.smfforfree3.com/index.php?action=forum
zla
Schumacher
zla


Ženski
Broj poruka : 467
Location : Beogradoje :)
Datum upisa : 15.12.2007

SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS poruke   SMS poruke EmptyUto Jun 03, 2008 10:40 pm

Preksinoc u 02:44 od druga:
"E znas sto ima novo ja sam pjan i znas sto je zesce vozim se u gepeku kola"

ujutru kad sam se probudila ceo dan mi iz glave nije izlazila slika tog magarca od 2 metra i 120 kila kako zatvoren u gepeku kuca sms. SMS poruke 787960
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS poruke   SMS poruke Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SMS poruke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HIPERION :: MOBILNI TELEFONI :: MOBILNI TELEFONI-
Skoči na: