HIPERION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HIPERION

Samo opušteno i budi ono što jesi
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Fk Vojvodina

Ići dole 
+4
CRNI
43zla
djura
Wookie
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
djura

djura


Broj poruka : 210
Datum upisa : 07.01.2008

Fk Vojvodina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Fk Vojvodina - Page 3 EmptyUto Feb 05, 2008 6:04 pm

Wookie ::
ma sve je otislo u kurac vise necu ni ici da gledam fudbal ... ne ogu vise jbt poceo sam da sedim ...
to ti je od alkohola i droze a ne od fudbala Fk Vojvodina - Page 3 769614
Nazad na vrh Ići dole
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Fk Vojvodina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Fk Vojvodina - Page 3 EmptyUto Feb 05, 2008 6:05 pm

djura ::
Wookie ::
ma sve je otislo u kurac vise necu ni ici da gledam fudbal ... ne ogu vise jbt poceo sam da sedim ...
to ti je od alkohola i droze a ne od fudbala Fk Vojvodina - Page 3 769614
to mi je od nerviranja ...
Nazad na vrh Ići dole
djura

djura


Broj poruka : 210
Datum upisa : 07.01.2008

Fk Vojvodina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Fk Vojvodina - Page 3 EmptyUto Feb 05, 2008 6:25 pm

pa dobro onda se nemoj bas toliko nervirat zbog debila i, ne valja ti to mlad si jos trebace ti zivci .
Nazad na vrh Ići dole
Brenda Sterling

Brenda Sterling


Broj poruka : 468
Datum upisa : 18.01.2008

Fk Vojvodina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Fk Vojvodina - Page 3 EmptyUto Feb 05, 2008 6:29 pm

Wookie ::
djura ::
Wookie ::
ma sve je otislo u kurac vise necu ni ici da gledam fudbal ... ne ogu vise jbt poceo sam da sedim ...
to ti je od alkohola i droze a ne od fudbala Fk Vojvodina - Page 3 769614
to mi je od nerviranja ...

Samo kada nije od betona. Fk Vojvodina - Page 3 17102 Fk Vojvodina - Page 3 17102 Fk Vojvodina - Page 3 17102

Sto se nerviras zbog kretena?

Pa mi nasu Vosu volimo i kada gubi i kada dobija.

Vosa se voli bez obzira na sve!
Nazad na vrh Ići dole
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Fk Vojvodina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Fk Vojvodina - Page 3 EmptyNed Avg 17, 2008 9:34 pm

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
BLEK
BLEK
CRNI


Muški
Broj poruka : 17737
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.11.2007

Fk Vojvodina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Fk Vojvodina - Page 3 EmptyČet Jan 29, 2009 1:37 pm

"Voša" popravila utisak, Rabrenović svirao penal za svoje

ANTALIJA - Vojvodina je na pripremam u Antaliji značajno popravila utisak posle remija sa ekipom "Brazil stars" (1:1) i poraza od Temišvara (0:3) u prvim pripremnim utakmicama u Antaliji.

Fk Vojvodina - Page 3 Fk_vojvodina_130x55



Opet su izabranici Ljupka Petrovića odigrali dve utakmice istog dana. Savladali su Gloriju iz Bistrice (2:1) i remizirali sa Karpatima (2:2).

U prepodnevnim satima su bili bolji od 12-plasiranog tima rumunskog šampionata. Slavili su pogocima Mrđe i Aleksića uprkos početnom vođstvu Glorije.

Posebno je lep bio gol supertalentovanog golgetera u 56. minutu. Njegov udarac umalo nije pocepao mrežu. Aplaudirali su mu i predstavnici Partizana, koji su smešteni nedaleko od baze Novosađana, a kojima je postala praksa da prate mečeve jednog od konkurenata u borbi za titulu.

Kuriozitet utakmice je bilo kašnjenje sudija zbog čega je tehnički direktor Vojvodine, Radisav Rabrenović, inače bivši fudbalski arbitar, uzeo pištaljku u ruke.

Rumuni su žestoko negodovali na njegovu odluku da dosudi penal u korist Novosađana, u početku čak nisu dozvolili da se izvede, a kada su se smirili, Mrđa je bio neprecizan sa bele tačke.
Igrao je i kapiten mlade reprezentacije Albanije, Ditmar Bićaj, koji je iz bugarske Blasice stigao na probu.

U popodnevnim satima Voša je izvukla remi protiv 10. tima ukrajinske lige.
Karpati su dva puta vodili, a ekipa Ljupka Petrovića je oba puta stizala do izjednačenja. Strelci su bili oporavljeni Mario Đurovski iz slobodnog udarca i Hucišvili.
Nazad na vrh Ići dole
http://nesalomivi.smfforfree3.com/index.php?action=forum
Sponsored content





Fk Vojvodina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fk Vojvodina   Fk Vojvodina - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fk Vojvodina
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Vojvodina
» KK Vojvodina
» Republic of Kosova and Republic of Vojvodina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HIPERION :: SPORT :: FUDBAL-
Skoči na: