HIPERION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HIPERION

Samo opušteno i budi ono što jesi
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Velicanje Siptara u Beogradu

Ići dole 
+5
CRNI
Sirena
Wookie
nerzjeger
VojvodaBGD
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
VojvodaBGD

VojvodaBGD


Muški
Broj poruka : 264
Godina : 38
Location : White Wathers
Datum upisa : 23.01.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptyPet Feb 08, 2008 12:03 am

Verovatno vam je poznata pomenuta siptarska izlozba....e pa nece je biti,Jasari je pocepan a izlozba je otkazana jer su Srbske patriote uspele da to sprece....evo moj izvestaj

Екипа са овог форума је била,на почетку мог извештаја желим рећи и то да није био само ,,Образ,, неколико пута се понавља већ ово...изашли су Срби а не само Образ.Не желим да овде умањим напоре ове организације али били су и људи из Аранђеловца као и доста патриота из неких других организација као и ми обични Србски националисти.

Полиција нам прво није дала да се домогнемо улице у којој се налази та галерија,међутим таман када смо кренули да одлазимо појавила се повећа група Срба са плакатом Србског специјалца који је убио Јашарија,у међувремену сазнали смо да је неко поцепао Јашарија.

Прилаз улици чувале су јаке снаге жандармерије,певали смо мало...али пошто се Образ разишао дошло је доста патриота НС,навијача појединих клубова пре свега ФК Рад,као и обичних људи који се нису слагали са овом срамотом...

Све у свему делимично смо успели у својој намери,поздрављам сву браћу и сестре који су били са нама вечерас по веома јакој киши...а посебно поздрављамо љубазност полицајке која нас је легитимисала,Госпођице Хамзибеговић.

успут пар мојих фотографија...


Velicanje Siptara u Beogradu 2lmvqzalt0
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sdf-srbija.org
VojvodaBGD

VojvodaBGD


Muški
Broj poruka : 264
Godina : 38
Location : White Wathers
Datum upisa : 23.01.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptyPet Feb 08, 2008 12:07 am

Citat :
Beograd -- Policija je oko 19 sati zatvorila Kapetan Mišinu ulicu. U galeriji "Kontekst" prekinuto otvaranje izložbe prištinskih umetnika.

Otvaranje izložbe radova savremenih umetnika iz Prištine prekinuto je zbog prisustva oko 50 pripadnika srpske nacionalističke organizacije "Obraz" koji su izazvali nekoliko incidenata. Oko 18.30, pre zvaničnog otvaranja izložbe, dva čoveka ušla su u galeriju "Kontekst" u Kapetan Mišinoj ulici i pocepali plakat na kojem je lik vođe terorističke Oslobodilačke vojske Kosova Adem Jašari.

Jašari je ubijen u sukobu sa srpskim snagama bezbednosti u martu 1998. godine u selu Donji Prekaz.

Dvojicu ljudi iz galerije je, odmah po događaju, izvela policija.

"Mi smo čak pokušali da otvorimo izložbu govorom i predstavljanjem radova, ali to nismo uspeli. Trenutno smišljamo načine kako da održimo izložbu i mislim da ćemo u tome uspeti pa makar ako treba da zovemo ljude da je pogledaju", rekla je kustos Vida Knežević.

Naposredno pre otvaranja izložbe u galeriju je ušao jedan čovek sa kamenom u ruci, koji se nije predstavio, i koji je uzeo mikrofon i vikao na organizatore izložbe. Čovek je uzvikivao: "Kako vas nije sramota" i "Vratite se u Prištinu".

U okolini galerije okupilo se oko 50 pripadnika organizacije "Obraz". Neki od njih nosili su sliku bivšeg komandanta JSO Milorada Ulemeka Legije u uniformi, koji je osuđen za ubistvo premijera Srbije Zorana Đinđića i bivšeg predsednika Srbije Ivana Stambolića.

Oni skandiraju "Idite na Kosovo", "Idemo na Kosovo", "Radovan Karadžić", dok ispred njih u stavu mirno stoji pedesetak policajaca pod punom opremom - zaštitnim kacigama, štitovima i palicama.

Na licu mesta se nalazi veliki broj policajaca interventne brigade MUP-a Srbije koji onemogućavaju pripadnicima "Obraza" da priđu galeriji.

Predsednik Udruženja kidnapovanith i prognanih sa Kosova i Metohije Simo Spasić, sa još nekolicinom članova udruženja, držeći u rukama transparent sa slikama srpskih žrtava na Kosovu i Metohiji, pokušao je da dođe do sredine Kapetan Mišine ulice.

Spasić je pokušao da prođe pored policajaca, ali mu to oni nisu dozvolili, a došlo je i do verbalnog incidenta između njega i starijeg muškarca koji je otišao na izložbu. Taj čovek se uvredljivim rečima obratio Spasiću, koji mu je uzvratio, ali je policija sprečila fizički kontakt.

Izložbu radova organizovala je Inicijativa mladih za ljudska prava. Pre Beograda, izložba je održana u Novom Sadu.

Izložba "Odstupanje" predstavlja deo produkcije mladih umetnika i umetnica iz Prištine, koja preispituje nacionalne i rodne identite definisanih balkanskim osobenostima, doktrine suverenosti, konflikte globalnih bezbednosnih saveza, nacionalizme, uslove i posledice evroatlantskih integracija kao i učvršćivanja kapitalizma.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sdf-srbija.org
nerzjeger

nerzjeger


Muški
Broj poruka : 326
Godina : 39
Location : Sveti Ivan Zelina
Datum upisa : 17.11.2007

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptyPet Feb 08, 2008 1:05 am

a jeste divljaci...pa i mi smo nedugo imali neku srpsku izložbu u zagrebu pa ne znači da smo veličali bilo koga...
Nazad na vrh Ići dole
http://s2.bitefight.org/c.php?uid=68743
VojvodaBGD

VojvodaBGD


Muški
Broj poruka : 264
Godina : 38
Location : White Wathers
Datum upisa : 23.01.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptyPet Feb 08, 2008 11:42 pm

Hocu objasnjenje zasto je ova tema u Arhivi?

Nerz...jel bila izlozena Arkanova slika na toj izlozbi>?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sdf-srbija.org
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySub Feb 09, 2008 6:45 am

VojvodaBGD ::
Hocu objasnjenje zasto je ova tema u Arhivi?

Nerz...jel bila izlozena Arkanova slika na toj izlozbi>?
zato sto sam ja komunjara i moze mi se ....
Nazad na vrh Ići dole
Sirena
Razbijačica
Sirena


Broj poruka : 4829
Godina : 28
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySub Feb 09, 2008 1:46 pm

Nije u redu da ova tema bude bacena u djubre! Ono sto se dogadja Srbima i kosovskim albancima nije za djubre!
Ne vidim nista lose u tome, da mi kao ljudi, popricamo o tome, iznesemo svoja osecanja i misljenja u vezi toga. Ali bez preterivanja, vredjanja, koriscenja cetnickih, ustackih izraza..
Neka svako iznese svoje misljenje, bez vredjanja i fasizma. Neka srbi kazu kako se osecaju povodom toga!...
neka hrvati i drugi drzavljani sveta, koji su na forumu, kazu, sta misle o tome, kao posmatraci sa strane...


Ja ako se ne slazem sa izlozbom, ne mislim da sam fasista!
Sto se tice izlozbe, nemam nista protiv da bilo koja zemlja, pa ni Albanija, u Srbiji odrze izlozbu, ali protiv toga sam da ta izlozba bude usmerena protiv srpskog naroda, i vredjanu istog!
Ako hoce da vredjaju srpski narod, ok, nema problema, ali protiv toga sam da to rade na teritoriji Srbije! Na sta lici da se stavi, usred Beograda, slika Jasarija? Pa to bi bilo, isto kao da ja sada odem na Kosovo,i stanem pred porodice kosovskih albanaca, ciji su ocevi, muzevi, sinovi ubijeni, i pred nosom im masem slikom Slobodana Milosevica! Takav akt bi uvek osudila!

I, Nerz, nemoj da se pravis blesav, znas ti vrlo dobro da srpska izlozba u Zagrebu i ova albanska izlozba u Beogradu nisu isto. Srpska u Zagrebu je imala za cilj da pokaze srpska kulturno umetnicka stvaralastva, a ne da vredja hrvatski narod!
I reci mi Nerz, da su srbi na toj izlozbi velicali sebe a pljuvali hrvatski narod, a pri tom da je situacija izmedju srba i hrvata , sada, osetljiva kao sto je sada izmedju nas i kosovskih albanaca???? da li bi ste vi tolerisali da mi dodjemo i izlozimo razna sranja o vasem narodu, i stavljamo Arkanovu sliku, sliku Mladica, Karadzica???
Ne verujem!


Poslednji izmenio dana Uto Feb 12, 2008 2:21 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
VojvodaBGD

VojvodaBGD


Muški
Broj poruka : 264
Godina : 38
Location : White Wathers
Datum upisa : 23.01.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySub Feb 09, 2008 3:16 pm

Sirena vrlo dobro razmislja,jasno se vi borci za ,,demoNokratiju,, iz lijepe vase stavite u nasu poziciju pa onda pricajte te price o ,,divljacima,,
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sdf-srbija.org
CRNI
BLEK
BLEK
CRNI


Muški
Broj poruka : 17737
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.11.2007

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySub Feb 09, 2008 3:52 pm

Tema ostaje
Nazad na vrh Ići dole
http://nesalomivi.smfforfree3.com/index.php?action=forum
nerzjeger

nerzjeger


Muški
Broj poruka : 326
Godina : 39
Location : Sveti Ivan Zelina
Datum upisa : 17.11.2007

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySub Feb 09, 2008 4:09 pm

u redu, ako je tako, imate pravo! nisam upučen u te detalje...

što se tiče demokracije, nisam njezin pobornik u ovakvom obliku u kakvom je zapad promovira...to ti je valjda jasno!
Nazad na vrh Ići dole
http://s2.bitefight.org/c.php?uid=68743
VojvodaBGD

VojvodaBGD


Muški
Broj poruka : 264
Godina : 38
Location : White Wathers
Datum upisa : 23.01.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySub Feb 09, 2008 4:10 pm

nerzjeger ::
u redu, ako je tako, imate pravo! nisam upučen u te detalje...

što se tiče demokracije, nisam njezin pobornik u ovakvom obliku u kakvom je zapad promovira...to ti je valjda jasno!

Znam te znas me Velicanje Siptara u Beogradu 787960
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sdf-srbija.org
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySub Feb 09, 2008 7:57 pm

jeli srbendo jeste jebali kevu siptarima ? a samo tak oi ko je najveci patriota medju vama obraovcima ? ko je najvise rakije popio ? jelo opet onaj rumenko iz garde cara lazara ?
Nazad na vrh Ići dole
VojvodaBGD

VojvodaBGD


Muški
Broj poruka : 264
Godina : 38
Location : White Wathers
Datum upisa : 23.01.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySub Feb 09, 2008 8:05 pm

Wookie ::
jeli srbendo jeste jebali kevu siptarima ? a samo tak oi ko je najveci patriota medju vama obraovcima ? ko je najvise rakije popio ? jelo opet onaj rumenko iz garde cara lazara ?

Nisam u Obrazu,a ti ako ti se brani Adem Jasari sto nisi dosao da ga branis...a druze stari? Velicanje Siptara u Beogradu 787960
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sdf-srbija.org
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySub Feb 09, 2008 8:30 pm

VojvodaBGD ::
Wookie ::
jeli srbendo jeste jebali kevu siptarima ? a samo tak oi ko je najveci patriota medju vama obraovcima ? ko je najvise rakije popio ? jelo opet onaj rumenko iz garde cara lazara ?

Nisam u Obrazu,a ti ako ti se brani Adem Jasari sto nisi dosao da ga branis...a druze stari? Velicanje Siptara u Beogradu 787960
ma puca meni kurac samo tako samo ste se izblamirali zar ne kontas da je to provokacija da mi se jos lakse otcepilo kosovo samo vas cackaju a vi glupi nasedate ... majke mi niste normalni koliko ste stete napravili i sa onom dzamijom i sa pekarom ...
Nazad na vrh Ići dole
Dino

Dino


Muški
Broj poruka : 37
Godina : 36
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.02.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySre Feb 20, 2008 1:12 am

To sto palite dzamije i pekare , da iole nesto znate , znali bi da je 75 % Albanaca su Katolici 20% muslimani i 5 % ostale veroispovesti ( medju njima i pravoslavne ) tako da slobodno poredite albance sa celim Islamom gluperde ne obrazovane , neupucene i ne opevane.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.klanrur.co.yu/forum
Maksa

Maksa


Broj poruka : 220
Godina : 50
Location : Pozarevac
Datum upisa : 20.12.2007

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySre Feb 20, 2008 12:24 pm

vidi, ti tvoji procenti uopste nisu tacni...velika vecina su muslimani.Znas kako je, iz obesti se najlakse iskaze bes na necemu sto nije tvoje, na necemu sto ne pripada tvom "bitisanju". Ne odobravam te paljevine, kao sto ne odobravam skrnavljenje srpskih svetinja dole na kosovu...drugacije se to resava...nemam ja protiv muslimana nista, ali protiv fanatika i "poturica" bogami imam!!
Nazad na vrh Ići dole
Dino

Dino


Muški
Broj poruka : 37
Godina : 36
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.02.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySre Feb 20, 2008 3:46 pm

To ti reci sa Siptare ( Kosovare ) ja ti kazem u Albaniji , pa i sami Albanci ne mogu da smisle Kosovare to je nesto cudno sto se desava jer oni su sve svoji i svojeoglavi jel ,ti Kosovari su stoka neopevana , znam iz iskustva i svojih i od drugih .
Nazad na vrh Ići dole
http://www.klanrur.co.yu/forum
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptyPet Feb 22, 2008 8:32 am

Ljudi postoji velika mogucnost da je vojvoda izgoreo sinoc ? :icon_weed: mada cisto sumnjam i da je stigao do bg-a garant se ko pravi patriota razvalio od rakije i zaspo .... Velicanje Siptara u Beogradu 787960 Velicanje Siptara u Beogradu 787960 Velicanje Siptara u Beogradu 787960
Nazad na vrh Ići dole
Sirena
Razbijačica
Sirena


Broj poruka : 4829
Godina : 28
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptyPet Feb 22, 2008 5:18 pm

Wookie ::
Ljudi postoji velika mogucnost da je vojvoda izgoreo sinoc ?
Jako je ruzno tako nesto reci!
Nazad na vrh Ići dole
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptyPet Feb 22, 2008 8:59 pm

Sirena ::
Wookie ::
Ljudi postoji velika mogucnost da je vojvoda izgoreo sinoc ?
Jako je ruzno tako nesto reci!
ko ga jebe kad pali !
Nazad na vrh Ići dole
VojvodaBGD

VojvodaBGD


Muški
Broj poruka : 264
Godina : 38
Location : White Wathers
Datum upisa : 23.01.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySub Feb 23, 2008 1:12 pm

Iako su mnogi zeleli...Vojvoda nije izgoreo u cetvrtak....
Izgoreo je mali Vujke...vas sugradjanin....ali toliko o vasem postovanju Srbskog naroda i zrtava...

Neka ti je Vjecna Slava Vujke!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sdf-srbija.org
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySub Feb 23, 2008 4:07 pm

VojvodaBGD ::
Iako su mnogi zeleli...Vojvoda nije izgoreo u cetvrtak....
Izgoreo je mali Vujke...vas sugradjanin....ali toliko o vasem postovanju Srbskog naroda i zrtava...

Neka ti je Vjecna Slava Vujke!!!
znaci moje tvrdnje su bile tacne napijo si se rakijestine i nisi ni otisao ! Velicanje Siptara u Beogradu 17102 Velicanje Siptara u Beogradu 17102 Velicanje Siptara u Beogradu 17102 e picko kakav si ti to patrijota ?
Nazad na vrh Ići dole
Wosha

Wosha


Muški
Broj poruka : 72
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 21.11.2007

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySub Feb 23, 2008 6:22 pm

jos jedan dokaz da se takve manifestacije trebaju propustiti..
Nazad na vrh Ići dole
VojvodaBGD

VojvodaBGD


Muški
Broj poruka : 264
Godina : 38
Location : White Wathers
Datum upisa : 23.01.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySub Feb 23, 2008 8:19 pm

Wookie ::
VojvodaBGD ::
Iako su mnogi zeleli...Vojvoda nije izgoreo u cetvrtak....
Izgoreo je mali Vujke...vas sugradjanin....ali toliko o vasem postovanju Srbskog naroda i zrtava...

Neka ti je Vjecna Slava Vujke!!!
znaci moje tvrdnje su bile tacne napijo si se rakijestine i nisi ni otisao ! Velicanje Siptara u Beogradu 17102 Velicanje Siptara u Beogradu 17102 Velicanje Siptara u Beogradu 17102 e picko kakav si ti to patrijota ?

Ма не,нисам се напио и био сам....али не на том месту,а ти комуњаро где си ти био? Velicanje Siptara u Beogradu 787960
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sdf-srbija.org
Wookie

Wookie


Muški
Broj poruka : 722
Godina : 37
Location : Vojvodina,Novi Sad
Datum upisa : 07.01.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySub Feb 23, 2008 8:45 pm

VojvodaBGD ::
Wookie ::
VojvodaBGD ::
Iako su mnogi zeleli...Vojvoda nije izgoreo u cetvrtak....
Izgoreo je mali Vujke...vas sugradjanin....ali toliko o vasem postovanju Srbskog naroda i zrtava...

Neka ti je Vjecna Slava Vujke!!!
znaci moje tvrdnje su bile tacne napijo si se rakijestine i nisi ni otisao ! Velicanje Siptara u Beogradu 17102 Velicanje Siptara u Beogradu 17102 Velicanje Siptara u Beogradu 17102 e picko kakav si ti to patrijota ?

Ма не,нисам се напио и био сам....али не на том месту,а ти комуњаро где си ти био? Velicanje Siptara u Beogradu 787960
ti si snimao one plavuse ! Velicanje Siptara u Beogradu 787960
Nazad na vrh Ići dole
VojvodaBGD

VojvodaBGD


Muški
Broj poruka : 264
Godina : 38
Location : White Wathers
Datum upisa : 23.01.2008

Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu EmptySub Feb 23, 2008 10:29 pm

Не..ај још пар пута погађај...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sdf-srbija.org
Sponsored content





Velicanje Siptara u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Velicanje Siptara u Beogradu   Velicanje Siptara u Beogradu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Velicanje Siptara u Beogradu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Misteriozne smrti u Beogradu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HIPERION :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: