HIPERION
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HIPERION

Samo opušteno i budi ono što jesi
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Mi i naši bolesni zakoni

Ići dole 
AutorPoruka
CRNI
BLEK
BLEK
CRNI


Muški
Broj poruka : 17737
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.11.2007

Mi i naši bolesni zakoni Empty
PočaljiNaslov: Mi i naši bolesni zakoni   Mi i naši bolesni zakoni EmptyČet Jan 15, 2009 5:47 pm

Pucao na decu, samo mu oduzeli pušku

POŽAREVAC - Milan P. (60), koji je iz lovačke puške 7. januara ranio dečake M. S. (15) i A. L. (13), tereti se samo za izazivanje opšte opasnosti. Kako najavljuju roditelji dečaka, oni neće odustati od tužbe sve dok protiv Milana P. ne bude podneta krivična prijava za pokušaj ubistva.

Mi i naši bolesni zakoni Povredjeni-decaci-v

Draško S. i Boban L., očevi dečaka, kažu da je to što se dogodilo njihovoj deci strašno.
- To je bio pokušaj ubistva, a ne ugrožavanje bezbednosti - kažu ogorčeni roditelji.
Iste večeri kada se dogodio incident policija je Milanu privremeno oduzela lovačku pušku marke „monte karlo” iz koje je ranio dečake. U policijskoj upravi u Požarevcu „Blicu” je rečeno da će biti pokrenut postupak i za trajno oduzimanje oružja.
Milan P. iz sela Batuša brani se da nije imao nameru da ubije dečake.
- Da sam želeo da pucam u dečake, sve bi ih pokosio. Ispalio sam hitac u vazduh da ih malo uplašim jer nisam mogao da se odbranim od petardi koje su bacali u moje dvorište. Kada sam ispalio hitac, dramlije su pogodile u betonsku banderu od koje su se odbile i zakačile decu. Bio je to samo nesrećan slučaj. To sam ispričao policiji koja je došla kod mene. Nije istina to što deca tvrde da su petarde bacali na putu, a ne u moje dvorište - kaže Milan P.
On svoj postupak opravdava rečima da „više nije mogao da trpi teror dečaka i da je o tome obaveštavao policiju deset godina unazad”.
- Zvao sam policiju i ove godine, ali su mi rekli da nemaju dovoljno ljudi. Od te pucnjave nisam imao mira. Žao mi je što su deca povređena - priča Milan P.
Od njegovih hitaca u grupi od sedam dečaka dvojica su bila povređena i pomoć im je ukazana u požarevačkoj bolnici. Petnaestogodišnjem M. S. iz glave su lekari izvadili jednu dramliju, a još dve su mu i dalje u nozi. Trinaestogodišnjem A. L. u bolnici je hirurškim zahvatom izvađeno olovo iz obraza ispod oka, a jedno je ostalo u nozi.
Nazad na vrh Ići dole
http://nesalomivi.smfforfree3.com/index.php?action=forum
 
Mi i naši bolesni zakoni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HIPERION :: DRUŠTVO :: KOMENTARI DOGAĐAJA-
Skoči na: